Cougar PHONTUM Pro Gaming Kulaklık

Marka: COUGAR
Ürün Kodu: CGR-U53MB-800
EAN Kodu: 4715302442323
Garanti Süresi: 24 Ay
Detaylara Gözat

Detaylar

Cougar PHONTUM Pro Gaming Kulaklık (RGB)

Seçici Kullanıcılar için Aşırı Hassas Ses Kalitesi

Phontum Pro, kendisini her duruma uyarlamak için iki kulak yastığı (kumaş ve yumuşak protein deri) seti içeren son derece rahat bir tasarımla üst düzey ses kalitesi sunar. COUGAR’ın grafen diyafram teknolojisi ile çift odacıklı bir sisteme sahip olan bu kulaklık, tüm kaliteyi ön plana koyan dinleyicilerin hayalidir.

Çevresel Gürültü Önleme (ENC) Teknolojisi

Phontum Pro, çevresel sinyalleri karışık sinyallerden daha fazla ayırmak için bağımsız sinyalleri yakalamak ve daha sonra hedef sesi ve dinamik ortam seslerini algoritma ile ayırt etmek için ENC sensörünü kullanır ve net bir ses sağlar.

7.1 Sanal Surround: 360º Sürükleyici Ses

Phontum Pro’nun yüksek kaliteli 7.1 sanal surround sesiyle 360º deneyim elde edin. Oyun sırasında gerçekçi ses geri bildirimi, rakiplerinizin yaklaştığını duymanızı ve bunlarla yüzleşmeye hazırlanmanızı sağlar!

Etkileyici Ses Kalitesi

53 mm sürücüler, neredeyse hiç bozulma olmadan ses sağlayan grafen diyaframlarla donatılmıştır.

9.7mm Net Ses

Phontum Pro premium 9.7mm kardioid mikrofon, en iyi çevrimiçi (oyun içi ve oyun dışı) sohbet deneyimi sağlayarak sesinizi arkadaşlarınıza ve takım arkadaşlarınıza net bir şekilde aktarır.

Konfor

Seyahatleriniz ve işe gidip gelmeleriniz için ekstra taze kumaş yüzeyi ile net, hafif ve taşınabilir ses. Eviniz için yüksek kaliteli ses deneyimi.

Üstün yumuşak Protein yüzeylere sahip ev kulak yastıkları, başınızın daha iyi oturması için bellek köpüğü kullanılarak üretilirken, kulak yastığının oval şekilli iç kısmı, yalıtımı artırır ve kulaklarınıza bol alan sağlar.

Dolgun Sesler ve Gösterişli RGB Seçenekleri

Phontum Pro ile dinamik RGB renkleri oyun ortamınızdaki çeşitliliği artırır. Beş farklı mod ve herhangi bir renk seçme imkanı ile tamamen yapılandırılabilir.

Phontum Pro’nun UIX, ENC ve Xear Surround seçeneğiyle dinleme deneyiminize zevk katar. Güçlü bir yazılım ekolayzer, Phontum Pro’nun performansını zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak şekilde ayarlamanızı sağlar. Ayrıca, mikrofon giriş gücü ve monitör kontrolü gibi kullanışlı özellikler de mevcuttur.

Mükemmel Uyumluluk

Kulaklıklı mikrofon seti, dizüstü bilgisayarlarla, telefonlarla, tabletlerle ve diğer cihazlarla kullanmanızı sağlayan bir USB-A ve 4 kutuplu konektörle birlikte gelir.

Özellikler

Oda Tasarımlı ve Grafen Diyaframlı 53mm Sürücüler
9.7 Tek Yönlü Kardioid Mikrofon
Xear® 7.1 Sanal Surround
İki Ayrılabilir Kontrol Ünitesi (USB ve 3,5 mm Bağlantılar için)
UIX Sistemi: 12 Ön Ayarlı ve Aydınlatma Kontrollü Tam Ekolayzer
5 Ön Ayarlı Mod ile Adreslenebilir RGB Aydınlatma Sistemi
İki Değiştirilebilir Kulaklık Seti (Oyun ve Mobil Kullanım için)Cougar PHONTUM Pro Kulaklık Programı Buradan İndirebilirsiniz

Ürün Özellikleri

Marka COUGAR
Renk Siyah / Turuncu
Tipi Mikrofonlu Kulaklık
Kullanım Tipi Kulaküstü
Sürücü 53 mm
Hassasiyet 98 dB ± 3dB
Kulaklık Frekans Yanıtı 20Hz - 20KHz
Empendans 32Ω
Mikrofon Var
Titreşim Yok
Kablo Uzunluğu 2.2m
Bağlantı USB + 3.5mm Jak
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kod 4715302442323

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.